Sipariş ve Destek 0 553 787 2406- ogrencihediye@gmail.com
Hakkımızda

- Öğrenci Başarı ve Motivasyon Ürünlerinin tasarımı uzman sınıf öğretmenleri kadromuz tarafından yapılmaktadır.

- Öğrenci başarı ve motivasyon ürünleri, sınıf içinde değişik zamanlarda verildiğinde, öğrenciler öğretmenin istediği şekilde yönlendirilebilir. Öğrenci dersi daha dikkatli dinler, okula motive gelir, derse karşı ilgisi artar, kısacası öğretmenin en büyük yardımcılarından biri haline gelir.

- Öğrenci başarı ve motivasyon ürünleri mükemmel bir pekiştireç olduğundan çalışan öğrencinin performansını yükseltirken, başarısız öğrenciyi de okul-ders sürecine katar.

- Öğrenci motivasyon ürünleri sadece okul başarısı için değil, geliştirilmek istenen olumlu davranışların pekiştirilmesinde de kullanılabilir. Olumlu davranışı kazanan öğrenci; rozet, bileklik, kalem, stickers vb. ürünleri kazandığında diğer öğrencilere de örnek olmaktadır. Böylece pozitif bir eğitim öğretim ortamı sağlanmış olup, ders zevkli hale getirilir.

- Bütün bu öğrenci motivasyon ürünleri okul-öğrenci-veli bağını güçlendirirken, eğitim ve öğretim sürecine velinin de aktif katılımını sağlar.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

Alışverişlerinizde +49.50 kr. ek ücret ödeyerek kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Bahçelievler Mah. 5042 Sok. No 8 / A Manavgat / ANTALYA

0 553 787 2406- ogrencihediye@gmail.com
sistem@ogrencihediye.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.